Planinsko društvo Velenje - članstvo Združeni v Planinski zvezi Slovenije

Prednosti in ugodnosti za člane

Članstvo v Planinskem društvu prinaša številne prednosti in ugodnosti, kot so:

• 50 % popust za prenočevanje v kočah PD, ki so člani PZS, razen v sobah z 1 do 4 ležišči v planinskih kočah I. kategorije (30 %), ter različni popusti za koče v tujini,
  • različne vrste zavarovanja doma in v tujini,
  • popusti pri nakupu publikacij, opreme in še mnogo več …

Več informacij o vrstah članstva, zavarovanjih in ugodnostih, ki jih članstvo prinaša, si lahko preberete na spletni strani Planinske zveze Slovenije.

Pristopno izjavo in članarino PD Velenje lahko plačate:

Članarina za leto 2017

Vsi novi, ki želite postati član PD Velenje, lahko članarino poravnate na sedežu društva v času uradnih ur. Članstvo traja od dneva včlanitve do 31. januarja naslednje leto. Za neprekinjeno zavarovanje morajo člani poravnati članarino do 31. januarja naslednjega leta.

Vrste članstva                                                                                     Članarina (€)

član z največjim obsegom ugodnosti

A/z družinskim popustom

50,00 €

B polnoletna oseba z osnovnim obsegom ugodnosti

25,00 €

B/z družinskim popustom

20,00 €

B1 oseba, starejša od 65 let, z osnovnim obsegom ugodnosti

18,50 €

S + Š srednješolec ali oseba s statusom študenta, do vključno 26. leta starosti, z osnovnim obsegom ugodnosti

16,00 €

S + Š/z družinskim popustom

12,80 €

P + O predšolski ali osnovnošolski otrok z osnovnim obsegom ugodnosti

7,00 €

P + O/z družinskim popustom

5,60 €

OPP oseba s posebnimi potrebami (oseba, ki ji je delno ali v celoti odvzeta poslovna sposobnost) z omejenim obsegom ugodnosti

7,00 €

OPP/z družinskim popustom

5,60 €

* cena s popustom velja za družinski popust

DRUŽINSKI POPUST:

Do družinskega popusta so upravičene družine, ki plačajo članarino za vse družinske člane sočasno. Za družinske člane se štejejo, poleg staršev, še mladi do vključno 26. leta, ki niso zaposleni ali so brez lastnih dohodkov, ter osebe, ki jim je delno ali v celoti odvzeta poslovna sposobnost (OPP) in so člani družine. Za družino se šteje tudi mati samohranilka ali oče samohranilec z vsaj enim otrokom. Razen enostarševskih družin, je do družinskega popusta upravičena družina, ko se včlanita oba starša in otroci.

NOVO: Vsak član PZS, ki bo plačal članarino za tekoče leto bo lahko na spletni strani PZS preveril ali že ima urejeno članstvo, s tem pa tudi zavarovanje. V primeru, da je plačal članarino za tekoče leto, ne bo pa zaveden v informacijskem sistemu Naveza, si bo lahko sam aktiviral zavarovanje z kodo, ki bo na članski znamkici. Navodila o aktiviranju članstva bodo podana naknadno, saj je sistem še vedno v fazi testiranja.

Postani član Planinskega društva Velenje!

Če uživaš v gibanju na svežem zraku, te zanima narava in se rad družiš s prijatelji, se pridruži Planinskemu društvu Velenje?
Hitro, pridruži se nam v gorah!

Pridruži se